0
0
м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 40

Орбітрек FitLogic BK8731TPU

 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
 Орбітрек FitLogic BK8731TPU
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FitLogic
  • Модель: BK8731TPU
  • Артикул: BK8731TPU
  • Наявність: Є в наявності
27 900грн
Без ПДВ: 27 900грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага маховика:8 кг
Виробник:Fitlogic
Габарити в упаковці:150х44х78 см
Дисплей:LCD-дисплей з підсвічуванням
Довжина кроку:46 см

Домашній орбітрек FitLogic BK8731TPU

Домашній орбітрек FitLogic BK8731TPU - це ідеальне рішення для тих, хто прагне підтримувати себе у відмінній фізичній формі не виходячи з дому. Тренажер оснащений електромагнітною системою опору і працює від електричної мережі, а його основна відмінність від практично схожого BK8731TP полягає у фіксованій, а не складній конструкції, що робить тренажер стійкішим під час тренувань, хоч і не дає змоги економити достатньо простору в кімнаті.

Ключові особливості

Орбітрек являє собою не тільки втілення спортивного затишку і комфорту, а й допомагає домогтися помітних результатів у зміцненні м'язів і спалюванні калорій. Ба більше, тренажер підходить людям різної фізичної підготовки та забезпечує відмінне опрацювання стегон, сідниць і верхнього плечового пояса, паралельно надаючи необхідне кардіонавантаження і розігрів усього тіла. З огляду на вищевказане, снаряд має відповідні особливості.

Міцна конструкція розрахована на користувачів з максимальною вагою до 130 кілограмів. Вона досить надійна, щоб забезпечити тривалий термін служби тренажера в домашніх умовах. Стійкість конструкції забезпечується завдяки компенсаторам нерівності підлоги, а процес переміщення легкий і зручний завдяки транспортувальним роликам. Рухливі важелі з вивіреною геометрією поручнів однаково комфортні як для людей середнього, так і високого зросту і дають змогу зберегти правильну поставу під час занять на орбітреку.

Педалі мають біомеханічно оптимальну траєкторію руху для зниження навантаження на поперек, що забезпечує комфорт на початку, в середині та наприкінці тренування. Глибокий, широкий і плавний крок завдовжки 46 сантиметрів залучає м'язи ніг повною мірою, а можливість рухатися як уперед, так і у зворотному напрямку забезпечує необхідну опціональність у тренуваннях. Платформи педалей досить широкі та забезпечені гумовими накладками, що забезпечує стійкість ніг і хорошу тракцію.

Безшумна система електромагнітного опору з 16 рівнями у поєднанні з інерційною вагою маховика у 8 кг забезпечує плавний і тихий хід педалей. Переднє розташування самого маховика, а також його значення Q-фактора в 10 см додають особливого комфорту в русі.

Консоль має широкий функціонал. У центрі розташований диск-регулятор. Керування програмами, режимами та збільшенням навантаження здійснюється легким натисканням і обертанням самого диска. Також з боків розташовані додаткові кнопки управління. LCD дисплей має м'яке підсвічування і виводить на екран 6 показників: графічний профіль тренування, швидкість, час, дистанцію, показники пульсу і калорій, а також навантаження у ватах. Нижче, на всю ширину консолі є глибока і зручна ніша-підставка для дрібних предметів і гаджетів.

Сенсорні кардіо-датчики розташовані на допоміжних нерухомих тримачах тренажера на рівні витягнутої руки. Вони вимірюють пульс у реальному часі, а також беруть активну участь у програмах тренувань.

Функціонал

Як і було зазначено вище, FitLogic BK8731TPU оснащений комфортним LED-дисплеєм, а сама консоль комфортна і зрозуміла у використанні для людей як з досвідом занять, так і без. Консоль передбачає два додаткові режими для оцінки ваших тренувань.

Режим BodyFat
Окремо на консолі виведена кнопка "BodyFat", що відповідає за функцію оцінки процентного вмісту жиру в організмі. Ця можливість дасть вам змогу отримати уявлення про своє тіло і прогрес у фітнесі. Даний режим використовує слабкі електричні струми, які проходять через ваше тіло, і оскільки жирова і м'язова тканини проводять електричний струм по-різному, тренажер може оцінити процентний вміст жиру у вашому організмі. Потім спеціальні алгоритми обчислюють дані та виводять результат на дисплей.

Режим Recovery
Друга окремо виведена кнопка на консолі "Recovery" відповідає за режим відновлення. Ця функція допомагає оцінити відновлювальні здатності серця після вправ і дає змогу оцінити, наскільки швидко серце повертається до свого нормального ритму після фізичного навантаження. Працює функція так: вимірюється пульс після тренування, потім вимірюється пульс у режимі відпочинку і спеціальний алгоритм виводить результат оцінки.

Характеристики
Basic
Вага маховика8 кг
ВиробникFitlogic
Габарити в упаковці150х44х78 см
ДисплейLCD-дисплей з підсвічуванням
Довжина кроку46 см
Категорія Орбітреки
Максимальна вага користувача130 кг
Показання дисплеяШвидкість, Час, Дистанція, Калорії, Частота серцевих скорочень (Пульс), Одометр
Програми6 програмних режимів: 20 встановлених програм, в т. ч. 4 пульсозалежні
Рівні навантаження16
Регулювання глибини крокуНі
Регулювання навантаженняЕлектронна
Тип навантаженняЕлектромагнітна
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.