0
0
м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 40

Бігова доріжка FitLogic T153

 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
 Бігова доріжка FitLogic T153
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FitLogic
  • Модель: T153
  • Артикул: T153
  • Наявність: Є в наявності
72 900грн
Без ПДВ: 72 900грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник:Fitlogic
Габарити в робочому положенні:202х85х139 см
Діапазон швидкості:вперед: 0,2–10 км/год, назад: 0,2–5 км/год
Двигун:DC 3,0 к.с.(4,5 к.с. пікова)
Категорія:Бігова доріжка

Домашня бігова доріжка FitLogic T153

Домашня бігова доріжка FitLogic T153 - це ідеальний вибір для тих, хто прагне до комфортних і безпечних кардіотренувань прямо у себе вдома. Зі значною біговою поверхнею розміром 151 x 53 см, а також з максимальним навантаженням, що витримується до 150 кг, вона підходить для широкого спектра вправ, від ходьби до бігу, і забезпечує достатньо місця навіть для високих користувачів, даючи змогу зберігати природний крок під час тренування. Додатково доріжка оснащена високими поручнями з можливістю регулювання висоти та зі страхувальним поясом у комплекті, що підвищує безпеку під час бігу, а також дає змогу використовувати тренажер для реабілітації після травм. На борту є вже 9 попередньо встановлених програм, що зробить тренування різноманітними та цілеспрямованими навіть для недосвідчених спортсменів.

Ключові особливості

FitLogic T153 хоч і позиціонується як тренажер для домашнього використання, проте за деякими особливостями не поступається комерційним моделям, використовуваним у фітнес-центрах. Нижче перераховані ключові особливості бігової доріжки, які зроблять ваші тренування ефективнішими та комфортнішими.

Міцна рама  витримує максимальну вагу користувача 150 кг, що дає змогу використовувати тренажер для інтенсивних тренувань без занепокоєння про його надійність.

Двигун: мотор постійного струму номінальною потужністю 2,75 к. с., піковою потужністю мотора - 4 к. с.; 

Сенсорні датчики вимірювання пульсу розташовані на поручнях спереду допомагають визначати частоту серцевих скорочень для правильного розподілу навантаження на організм.

Амортизаційна система дає змогу мінімізувати навантаження на суглоби під час бігу, що істотно знижує ризик травм і зменшує втому, даючи вам змогу тренуватися довше та з більшим комфортом. Якісна амортизація також імітує більш природне відчуття бігу м'якою поверхнею, що зберігає зв'язки здоровими під час регулярних тренувань.

Комфортна панель  з яскравим LCD дисплеєм поєднана з кнопкою екстреної зупинки, а також кнопками швидкого доступу, які дають змогу в один дотик змінювати швидкість і кут нахилу бігового полотна.

Можливість зміни кута нахилу дасть вам змогу інтенсифікувати тренування, додаючи додаткову складність та імітуючи біг під гірку. Кут нахилу змінюється двома кнопками на панелі, проте додатково є ще 4 кнопки швидкого доступу для миттєвої зміни нахилу до певного відсотка.

Бігове полотно можна порівняти за розміром з комерційними моделями. Його довжина становить 151 см, а ширина - 53 см, що забезпечує підвищену безпеку під час використання, адже у вас буде менше шанс заступити на борти доріжки.

Додаткова безпека забезпечується завдяки регульованим поручням, до яких фіксується спеціальний ремінь, що не дає змоги впасти назад. Це особливо корисно для людей, які реабілітуються після серйозних травм опорно-рухової системи.

MP3 програвач для прослуховування музики з вашого плеєра стане приємним доповненням. Ваша музика може програватися через динаміки в консолі, що дасть вам змогу задати ритм під час інтенсивних тренувань.

Ролики з м'якою поверхнею, встановлені на днищі доріжки,  зберігають будь-яку підлогу від ушкоджень під час транспортування та експлуатації, що буде перевагою під час домашнього використання.

Місця для зберігання необхідних предметів дадуть вам змогу використовувати смартфон під час бігу, а також дотягнутися до пляшки з водою.

Система електронної індикації несправностей  спрощує процес діагностики та допомагає підтримувати тренажер в ідеальному робочому стані. У разі виникнення проблеми, на дисплеї відображається код помилки, що відповідає певній несправності. Для зручності користувачів, всі коди помилок та інструкції щодо їх усунення описані в посібнику користувача, що робить процес обслуговування бігової доріжки швидким і ефективним.

Функціонал

Весь функціонал цієї доріжки спрямований на забезпечення комфорту і високої ефективності тренувань. В її арсеналі є кілька режимів роботи, що налаштовуються на консолі, а вся важлива інформація про тренування, як-от швидкість, час, дистанція, калорії, пульс і ступінь нахилу виводиться на LCD-дисплеї. Окремо консоль оснащена кнопками регулювання швидкості та нахилу, а кожен параметр змінюється або з кроком в 1 одиницю, або кнопками швидкого доступу по заздалегідь програмованим режимам. Доріжка оснащена 9 попередньо встановленими програмами та декількома режимами роботи:

P0 - програма ручного керування. Цей режим надає користувачеві повний контроль над тренуванням, даючи змогу самостійно встановлювати швидкість (від 0.2 до 10 км\год), кут нахилу та бажану відстань для пробіжки.

Системні режими P1-P9 дозволяють вибрати один із заздалегідь попередньо встановлених режимом роботи. Вони розроблені для різних типів навантажень і націлені на інтервальні тренування з різними рівнями складності та інтенсивності. Кожна програма ділиться на 10 сегментів, а час роботи програми розподіляється рівномірно на кожен сегмент.

Три користувацькі режими U1-U3 для створення своїх власних програм з параметрами швидкості та кута нахилу, які можна настроїти, у кожному часовому сегменті всього тренування. На відміну від P1-P9 програм, призначені для користувача програми діляться на 16 рівних часових сегментів.

Режим вимірювання маси тіла (ІМТ)  допомагає визначити співвідношення маси тіла і зросту, завдяки чому ви зможете отримати необхідну інформацію про стан здоров'я і спланувати коригування своєї ваги. У цьому режимі вам буде потрібно ввести різні параметри, такі як стать, вік, зріст і вагу, для розрахунку ІМТ. Після введення всіх необхідних даних, потрібно покласти руки на датчик на поручнях для вимірювання пульсу і дисплей відобразить розрахований ІМТ. Цей режим надає інформацію про те, чи перебуває ваша маса в межах допустимої норми, або ж ви занадто худий/страждаєте від ожиріння.

Режим вимірювання частоти серцевих скорочень (ЧСС) , доступний у ввімкненому стані доріжки та здатний відображати діапазон ЧСС від 50 до 200 ударів на хвилину. Надані дані про частоту серцевих скорочень дадуть змогу підібрати оптимальний режим бігу, згідно з рекомендаціями тренера або лікаря.

Висновок

Бігова доріжка FitLogic T153 призначена для використання в домашніх умовах і підходить користувачам різної статури та підготовки. Вона не здатна розвивати на стільки високу швидкість, як стаціонарні доріжки в спортивних центрах, проте забезпечує необхідну фізичну активність не виходячи з дому.

Характеристики
Basic
ВиробникFitlogic
Габарити в робочому положенні202х85х139 см
Діапазон швидкостівперед: 0,2–10 км/год, назад: 0,2–5 км/год
ДвигунDC 3,0 к.с.(4,5 к.с. пікова)
КатегоріяБігова доріжка
Максимальна вага користувача150кг
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.