0
0
м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 40

Яку бігову доріжку краще купити

Яку бігову доріжку краще купити
24.03.2021

Якщо Ви прийняли рішення купити бігову доріжку, але не знаєте, на якій зупинитися, ми готові розповісти, які параметри моделей варто враховувати, щоб вибрати найкращий для себе варіант.

Перш за все, потрібно виходити з мети покупки і рівня вашої спортивної підготовки. Якщо доріжка потрібна для реабілітації або відновлення форми, то потужність двигуна особливо не важлива. Підійде найпростіший домашній тренажер з мінімумом режимів і мотором до 2 к.с. Для регулярних кардиотренировок варто вибирати більш потужні моделі (від 2,5 до 3 к.с.), в яких є встановлені програми занять, а також можливість зміни кута нахилу доріжки. Справжнім спортсменам підійде професійний багатофункціональний тренажер з високопотужним двигуном від 4 к.с., великою кількістю програм і функцій.

Види бігових доріжок

Бігові доріжки бувають механічними, магнітними і електричними. Перші два види зараз не користуються попитом, так як тренування на них вимагають занадто великих зусиль і перевантажують суглоби. Найбільш популярні зараз електричні різновиди.

Вибираючи такий тренажер, потрібно враховувати кілька основних параметрів.

Біговое полотно

Чим швидше біжить спортсмен, тим довше його крок:

  • Для ходьби підходить полотно розміром 100х40 см;
  • Для легкого бігу - 120х40 см;
  • Для бігу зі швидкістю більше 10 км / год - 130х45 см і більше;
  • Для людей з ростом вище 180 см слід вибирати платформи, які мають мінімум 140 см в довжину;
  • Якщо зростання вище 2 м - від 150 см.

Варто врахувати, що чим ширше полотно доріжки, тим комфортніше пройде тренування.

Потужність

Модель підбирається по найважчому члену сім'ї:

  • Користувачі з вагою до 80 кг для тренувань мінімальної інтенсивності можуть вибирати тренажер потужністю від 1,5 к.с до 2,5 к.с. .;
  • Людям з масою тіла від 80 до 100 кг рекомендується потужність не менше 2,5 л.с .;
  • При вазі від 100 кг - не менше 3,5 к.с.

Амортизація визначає комфортність тренування, так як знижує навантаження на суглоби. Найкраще моделі з великою кількістю еластомерів.

Нахил ускладнює біг і збільшує навантаження на м'язи, імітуючи підйом в гору. Системи зміни кута бувають ручними (для регулювання потрібно зупинити тренажер) і автоматичними (зміна нахилу прямо під час бігу або ходьби).

Комп'ютер відстежує головні параметри: пройдену дистанцію, час, витрата калорій, а також швидкість руху. У просунутих моделях є МР3 плеєр, підбір пульсозависимих програм і інші функції, які збільшують вартість тренажера, але комусь можуть виявитися дійсно корисні.

Якщо у Вас залишилися питання щодо вибору бігової доріжки або Вам потрібна індивідуальна консультація, телефонуйте 38 (098) 726-87-70 або +38 (050) 081-55-89, і наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, враховуючи всі Ваші побажання.

Коментарі