0
0
м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 40

Велосипед MONDRAKER RAZE 29" T-M, Black / Dirty White (2023/2024)

 Велосипед MONDRAKER RAZE 29" T-M, Black / Dirty White (2023/2024)
 Велосипед MONDRAKER RAZE 29" T-M, Black / Dirty White (2023/2024)
 Велосипед MONDRAKER RAZE 29" T-M, Black / Dirty White (2023/2024)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MONDRAKER
  • Модель: 10.23078
  • Артикул: 10.23078
  • Наявність: Є в наявності
180 555грн
Без ПДВ: 180 555грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Трейловий велосипед Mondraker Raze

2023-mondraker-raze-alloy-130mm-trail-mtb-150mm-fork-800x534.jpg

Mondraker Raze - одна з двох алюмінієвих моделей серії Raze, схожа на тогорічний карбоновий велосипед Mondraker Carbon Raze, який був оснащений власною телеметричною системою регулювання підвіски Mind. На жаль, у поточній моделі вона відсутня, проте рама має схожий набір геометричних параметрів і таку саму кінематику підвіски, але за більш доступною ціною.

Найважливіше про Mondraker Raze Alloy 2023

Mondraker Raze поєднує в собі підвищену ефективність під час педалювання в гору, притаманні крос-кантрійним моделям, а також широкі можливості контролю на затяжних спусках, притаманні трейловим і ендуро велосипедам. Це досягається завдяки великим 29-дюймовим колесам, фірмовій побудові геометрії "Forward Geometry" та підвісці ходом 130 мм/150 мм.

У рамі було використано систему Zero Suspension System - це запатентована технологія, розроблена компанією Mondraker, яка покращує загальну продуктивність задньої підвіски, а до її переваг належать:

  • Нейтралізація розгойдування через педалювання, що мінімізує розгойдування підвіски, що дає змогу велосипедисту ефективніше пересуватися різними типами місцевості;
  • Нейтралізація впливу гальмування на підвіску, що дає змогу райдеру зберігати повний контроль над велосипедом під час зупинки;
  • Підвищений комфорт і контроль, що дає змогу колесам рухатися незалежно, забезпечується кращий контроль над велосипедом на нерівних поверхнях.

Система Zero Suspension System складається з двох ланок, що працюють на стиснення амортизатора з обох кінців. Це робить підвіску дуже м'якою на дрібних нерівностях і здатною витримувати сильні удари об перешкоди.

Завдяки новій алюмінієвій моделі, стартова ціна відчутно знизилася, а комплектація велосипедів залишилася на рівні відповідності ціни — якості.

Технологічна рама

2023-mondraker-raze-aluminum-trail-bike-130mm-mtb-full-suspension.jpg


Рама зроблена з алюмінієвого сплаву 6061-ї серії, труби якої були зроблені з використанням гідроформінгу, що дало змогу підвищити торсіонну жорсткість, а отже — керованість. Вилка в рамі фіксується в конусному рульовому стакані, який збільшує жорсткість переднього трикутника, а також робить його стійким до екстремальних навантажень. Лінк підвіски має моноблочну конструкцію, завдяки чому він міцніший, а точне припасування компонентів підвіски один до одного робить їх ергономічними та стійкими до забруднення. Частини підвіски рухаються на стійких герметичних підшипниках, що завжди забезпечують плавну роботу завдяки захисту від води та бруду. Амортизатор також оточений захистом з боку заднього колеса, завдяки чому його шток буде в чистоті, адже бруд буде менше потрапляти з заднього колеса.

Як і карбонові моделі Raze, цей байк має аналогічний хід вилки й аналогічні параметри геометрії рами в розмірі Medium, а сформована вона за фірмовою концепцією Forward Geometry. Концепція являє собою геометрію, призначену для швидкого й ефективного переміщення різноманітними ландшафтами, включно з підйомами, довгими спусками та складними трасами. Концепція заснована на подовженому передньому трикутнику рами, що підвищує стабільність велосипеда і його аеродинамічні властивості на швидких ділянках. У дизайн також включені короткі задні пір'я і пологий кут рульової, що поліпшує маневровість на вузьких стежках з безліччю перешкод. Доповнює геометрію встановлений регульований підсідельний штир, що дає змогу швидко змінити посадку, адаптуючись під мінливі умови на дорозі.

Сильное сердце підвіски

2023-mondraker-raze-alloy-zero-suspension-system-dual-link-800x534 (1).jpg

Серцем підвіски слугує задній амортизатор Fox Float DPS і вилка RockShox 35 Gold RL. Разом вони дають велосипеду достатню продуктивність для подолання складних технічних трас з великою кількістю складних перешкод. Обидва пристрої комфортні своєю гнучкістю, оскільки шляхом нагнітання і стравлювання повітря вони регулюються під різну вагу велосипедиста.

Задній амортизатор Fox Float DPS LV EVOL Performance зроблений за відносно новим метричним стандартом, тому легко взаємозамінний з іншими моделями в разі потреби. Він являє собою комфортну базу з чутливою повітряною пружиною EVOL з регулюванням переднавантаження і проставкою прогресії (0.6), а також двокамерним демпфером, оснащеним клапаном Dual Piston і регулятором жорсткості. Комфортний регулятор у вигляді важеля має три положення: відкритий, середній і жорсткий.

Повітряна амортизаційна вилка RockShox 35 Gold RL ходом 150 мм має товщину ніг 35 мм, завдяки чому має високу жорсткість і стійкість до підвищених навантажень. Вона оснащена регулюванням стиснення з малим кроком до повного блокування ходу, налаштуванням відскоку, а також регулюванням переднавантаження, завдяки чому ви зможете адаптувати її як під жорсткі приземлення, так і під педалювання рівними ділянками дороги.

Сучасна 12-ти швидкісна трансмісія


Трансмісія складається з компонентів Sram SX - доступного рішення для використання всіх переваг широкого передавального діапазону, завдяки якому ви легко будете підійматися на височини та підтримуватимете стабільну швидкість на плоских ділянках. Задній перемикач цієї групи стійкий до інтенсивного трясіння під час катання нерівностями, що знижує шум, який видає ланцюг, і підвищує точність роботи системи. Шатуни Sram SX Eagle відрізняються від преміальних моделей тільки вищою вагою, а монтуються вони на каретці Sram Dub з валом меншого діаметру і чудовим захистом від пилу, води та бруду. Керування перемиканнями здійснюється за допомогою зручної тригерної манетки, яку можна лише одним пальцем.

Потужні гідравлічні гальма

Level T - це нова серія гальм від Sram, яка прийшла на зміну Avid. Основна їхня відмінність — це мала вага, висока потужність гальмування та покращена модуляція шляхом поєднання конструкції важеля DirectLinkTM з 2-поршневим супортом. Нова конструкція гальмівної ручки включає зміну розширювального бачка PiggyBack™, який допомагає відсікати бульбашки повітря, тим самим покращуючи передачу тиску на каліпер. Ручки також мають зручну систему регулювання досяжності для поліпшення хвата керма. Працюють каліпери в парі з роторами Sram Centerline діаметром 180 мм, конструкція яких краще охолоджується і відводить тепло. Гальмівні колодки зроблені на базі органіки з частинками сталі, завдяки чому забезпечується баланс потужності та безшумності.

Продуктивні колеса

2023-mondrake-raze-alloy-capacble-short-travel-trail-bike-130-150-800x534.jpg

Колеса діаметром 29 дюймів складаються з міцних ободів MDK-EP1 29 стійких до ударів і деформації. У них заспицьовані продуктивні втулки з підшипниками закритого типу, завдяки чому вони захищені від потрапляння всередину води та бруду, що подовжує їхній термін служби. Фіксуються втулки до рами та вилки осями стандарту Boost, що підвищує надійність з'єднання, а також збільшує торсіонну жорсткість самих коліс, роблячи їх більш керованими й стійкими до бічних навантажень під час поворотів. Одягнений вілсет у продуктивні покришки Maxxis Dissector спереду і Maxxis Aggressor ззаду, які оснащені агресивним протектором для складних грязьових умов і хорошим захистом від проколів. Колеса в стоці готові до безкамерного використання, що в перспективі зробить велосипед незалежним від проколів і легшим.

Характеристики
Basic
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.